دومین سالروز افتتاح باشگاه

یازدهم تیر ماه، دومین سالگرد همراهی و حمایت مشتریان وفادار کرمان موتور در باشگاه مشتریان است. کسب رضایت مشتری در هر مرحله از فرایند فروش و خدمات پس از فروش، هدف مهم کرمان موتور و بخش بزرگی از سیاست‌های مشتری مداری این مجموعه است.

مشتری، مهمترین دارایی هر مجموعه‌ای است و در علم بازاریابی امروز، حفظ مشتری و تداوم وفاداری آن، بیش از جذب مشتریان جدید اهمیت دارد. در همین راستا، کرمان موتور با تشکیل باشگاه مشتریان، ضمن ادای احترام به مشتریان این مجموعه، در تلاش است این رابطه را به بهترین وجه توسعه داده و از این طریق مشتریان خود را از جدیدترین خدمات با خبر می‌سازد. علاوه بر این، باشگاه فضای مناسبی برای دریافت بازخوردها از جانب مشتریان است. در این فضا در می‌یابیم آیا کیفیت ارائه شده از طرف کرمان موتور به همان اندازه که در دیدگاه مجموعه مناسب است، برای مشتریان و خدمات گیرندگان هم مناسب بوده است؟

ما در باشگاه مشتریان کرمان موتور نیازمند ارتباط دوسویه با مشتریان و نظرسنجی از آنها در موارد مختلف هستیم و برایمان مهم است که آیا باز هم کرمان موتور را انتخاب می‌کنید و آن را به دیگران معرفی می‌کنید؟

راه ارتباطی ما با مشتریان در یک فضای صمیمانه، این احساس را ایجاد می‌کند که یک خانواده در کنار هم در مسیر رشد و تعالی قدم برمی‌دارند و روز به روز به مقصد و هدف خود نزدیک‌تر می‌شوند. خانواده‌ی مشتریان کرمان موتور این امکان را دارند تا از امکانات و مزایایی چون کسب امتیازات بیشتر، به مراحل بالاتری از مزایای مشتری‌مدارانه‌ی کرمان موتور دست یابند.

به مناسبت این روز و در راستای قدردانی از همراهی شما اعضای محترم، کرمان موتور در نظر دارد تا 11 امتیاز به تمامی اعضاء اهدا نماید. مشتریان محترمی نیز که تاکنون عضو باشگاه مشتریان نشده‌اند، با عضویت در روز 11 تیرماه، 11 امتیاز بیشتر دریافت خواهند نمود.

همچنین با هماهنگی به عمل آمده با انتشارات درسا، شما قادر خواهید بود از تاریخ 11 تیرماه لغایت 31 تیرماه با استفاده از کد kermanmotor از 25% تخفیف خرید کتاب بهره مند شوند. در صورت تمایل به استفاده از این تخفیف به سایت انتشارات درسا به نشانی زیر مراجعه فرمایید.


«باور ما این است که راه موفقیت از مسیر مشتری می‌گذرد»