تکریم معلمان عضو باشگاه مشتریان کرمان موتور

شرکت کرمان موتور در آستانه روز معلم به منظور گرامیداشت این روز و تجلیل از مقام والای معلمان این اسوه های عشق و ایثار، اعضای باشگاه مشتریان شرکت که در این حرفه شریف اشتغال دارند را با اهدای سبدگل مورد تکریم قرار داد.
اردیبهشت ماه روز شهادت استاد مرتضی مطهری معلم وارسته و اندیشمند بزرگ ایران اسلامی است. این روز در تقویم رسمی کشور به عنوان روز معلم ثبت شده و همه ساله به این مناسبت معلمان مورد تکریم و تجلیل قرار می گیرند.
شرکت کرمان موتور نیز در راستای مسئولیت های اجتماعی خود همواره بر تکریم این قشر زحمتکش و بزرگوار که بار تربیت آینده سازان این مرز و بوم را با وجود تمام کمبودها و دشواری ها به دوش می کشد، تاکید داشته است.
بر این اساس، روز سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 97 و در آستانه روز معلم، گروهی از اعضای باشگاه مشتریان شرکت کرمان موتور که به حرفه شریف معلمی اشتغال دارند از سوی این شرکت مورد تجلیل قرار گرفتند و به رسم ادب و احترام سبدگل اهدایی شرکت کرمان موتور به منازل این عزیزان ارسال شد.
همچنین مسئولان باشگاه مشتریان کرمان موتور با حضور در چند مدرسه سبد گل اهدایی را در کلاس درس به معلمان گرامی عضو این باشگاه تقدیم کردند و مقام والای آنها را ارج نهادند.